Ana sayfa Haber Bilim-Teknoloji Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

77
0

SnapChat Hesabı Nasıl Silinir

Kısa süreli fotoğraf gönderme ile mesajlaşma teknolojilerinde çığır açan Snapchat, kimilerine kendini çok sevdirirken, kimi kullanıcılar için de varlığı rahatsız edici bir boyut alabiliyor. Gerekçeniz ne olursa olsun, hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Aslına bakıldığında oldukça kolay olan bu işlem, Türkiye sınırları içerisinde biraz zorlaşıyor.

Normalde https://support.snapchat.com/delete-account adresinden hesabınızı silebiliyorsunuz. Ancak bilinmeyen sebeplerden ötürü, bu adrese Türkiye üzerinden giriş yapılamıyor. Bu adrese yalnızca Proxy veya VPN ile ulaşmak mümkün. Online Proxy hizmeti veren hidemyass sitesinden yönlendirme aldığımız hesap silme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli bölümlere kullanıcı adınız ile parolanızı yazdığınız gibi hesabınız siliniyor.

Eğer bağlantıya güvenmiyorsanız, kendi kuracağınız ücretsiz bir VPN üzerinden veya direkt olarak bu sayfanın en altında bulunan alana üstte paylaştığımız linki yapıştırarak Snapchat destek sayfasından hesap silme bölümüne girebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here