Ana sayfa Haber Bilim-Teknoloji Superonline Abonelik İptali

Superonline Abonelik İptali

292
0

Turkcell Superonline Trabzon

Superonline internet abonelik iptal işlemi için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebi iletilmelidir. Müşteri Hizmetleri tarafından talep alınarak, müşteriler en yakınında bulunan Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne gerekli evraklarını iletmesi için yönlendirilmektedir. Şahıs şirketleri için müşteri fotokopisi ve imzalı iptal dilekçesi, Kurumsal Şirketler için yetkili kimlik fotokopisi, yetkili imza sirküsü ve yetkilinin kaşeli imzalı iptal dilekçesi gereklidir.

Trabzon Superonline Yetkili Bayii

Trabzon’da yaşıyor ve abonelik hizmetinizi iptal etmeye karar verdiyseniz ve işlemlerinizin en hızlı şekilde işleme konulmasını istiyorsanız Fatih Devlet Hastanesi’nin Tanjant’a bakan batı tarafında bulunan Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi’ne gelerek başvurunuzu elden yapabilirsiniz.

Bahse konu Trabzon Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi Pazar günleri hariç her gün sabah saat:09.00 ile akşam saat:19.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Trabzon Superonline Çözüm Merkezi İletişim Bilgileri
Telefon: 0 462 323 11 98
Adres: İnönü Mah. Deva Sok Deva Apt No:14 – Ortahisar / TRABZON

Faks Yolu İle Abonelik Feshi

Trabzon şehir merkezinde yaşamıyorsanız veya sık sık gelmiyorsanız abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, fesih taleplerini 0850 222 1 222 numaralı Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak teyit edilmiş olmak kaydıyla abonelik iptal sözleşmesini 0850 502 61 49 faks numarasına imzalı olarak göndermeleri gerekmektedir.

​Abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen kurumsal Turkcell Superonline müşterilerinin, fax çekmeden önce müşteri yöneticileri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*SUPERONLİNE ile “ELEKTRONİK HABERLEŞME HİZMETLERİNE İLİŞKİN ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ” imzalamış olan kurumsal müşterilerinin ise fesih taleplerini işbu sözleşmede öngörülen fesih usulüne göre göndermeleri gerekmektedir. Dilekçenin teyit edilmemesi durumunda iptal işlemleri tamamlanamamaktadır.

Superonline İnternet Abonelik İptal Formu

Aboneliğinizi sonlandırmaya karar verdiyseniz ve Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebinizi ilettiyseniz, aşağıda yer alan abonelik iptal formlarını bilgisayarınıza indirerek ilgili bölümleri doldurarak Trabzon Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi’ne elden teslim ettiğinizde veya 0850 502 61 49 fax numarasına imzalı olarak gönderdiğinizde başvurunuz işleme konulacaktır.

[wp_otfd id=”2″ title=”Superonline Abonelik İptal Dilekçesi” class=””]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here