Ana sayfa Kurumsal

Kurumsal

Zağnoz Köprüsü

@Trabzon, Trabzonun tanıtımı ve gelişen teknoloji ile internet üzerinden e-hizmetler sunmayı amaçlayan sanal projemizin temelini oluşturmaktadır. Turizmin ülke sınırlarını aşan boyutu nedeniyle projemiz, Trabzon’un tanıtılmasına yönelik mücadelesinde turizm alanında faaliyet gösteren işletmelerle işbirliklerinin gerçekleşmesine de imkanlar dahilinde katkı sağlayacaktır. Sitemiz, Trabzon hakkında merak edilen tarihi ve kültürel bilgilerin, fotoğrafların, otel, restaurant ve konaklama bilgilerin yer aldığı, zaman zaman da bölge hakkında öne çıkan haberlerin yayınlandığı, kullanıcılarımızın da interaktif katılımıyla (Fotoğraf, video, yorum, haber, makale vb.)  paylaşımda bulunabildiği “Turizm ve Tatil Rehberi” niteliğinde hizmet veren bir içerik platformu özelliğiyle geliştirilmektedir.

İnternet sitemiz ve iOS/Android platformlar için mobil cihazlarınız üzerinden erişebileceğiniz uygulamalar geliştirerek hayatınızı kolaylaştıracak yeniliklerle kullanıcılarımıza hizmet vereceğiz.

Örneklemek gerekirse Trabzon‘da;

  • Gezilmesi gereken yerler nerede ve nasıl gidilir?
  • Tarihi ve kültürel zenginlikler nelerdir?
  • Yöresel yemekleri nerde tadılır?
  • Nereden araba kiralanır?
  • Milli parklar ve mesire alanları nerelerdedir?
  • Trabzon‘dan gitmeden neler yapılmalı?

gibi aklınıza ilk gelecek sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir platform olarak tasarlıyoruz. Amacımız, bilgi çağının yeni imkanlarını kullanıma sunarak ziyaretçilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.

Hazırlamakta olduğumuz platform, bu sorulara basitçe cevap vermenin de ötesine geçerek, içerdiği firmaları tam anlamıyla kullanıcılara tanıtmak ve etkileşime geçmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Firma hizmetleri, sektörel bilgileri, firma hizmetleri, ürün yelpazesi, interaktif satış, satış sonrası destek ve müşterinin firmayla yapmış olduğu ticaret sonrası memnuniyetini / şikayetini dile getirebileceği yorumları da içerecektir. Böylece kullanıcıların doğru firma ile temas kurarak zaman kaybının en aza inmesi hedeflerimiz arasındadır.

İnteraktif platform sayesinde rehberdeki bilgiler, fotoğraflar, firmalar ve kategoriler kullanıcıların beğeni / ihtiyaçları doğrultusunda görevli ekibimizce sürekli güncellenerek artırılacaktır.

@Trabzon Projesi; Trabzon’da yaşayan yaklaşık 1.000.000 kişiye ve Memleketi Trabzon olan milyonlarca kişiye yönelik tasarlanan; Instagram, Twitter, Tumblr, Pinterest, Periscope, Foursquare, Swarm gibi farklı sosyal ağlar üzerine oluşturulmuş @Trabzon ismine özel bir marka projedir.

Günümüzde sosyal medya’nın politika, holiganlık, savaş fotoğrafları, yanlı/yanıltıcı haber vb tarzı kullanımlarıyla tüm dünyada oluşturduğu olumsuz ve ayrıştırıcı etkisine karşı; @Trabzon’da yaşayan ve @Trabzon’lu olan milyonlarca kişiyi şehirle ilgili bilgilendirmek, şehrin fotoğrafları ve görülmesi gereken yerlerini paylaşmak, yeni açılan mekanlarla ilgili ipuçları göndermek ve şehirde yaşayan kişiler tarafından üretilen içerikleri daha büyük kitlelere ulaştırmak için kurulmuştur.

Proje’nin amacı tüm sosyal ağlarda @Trabzon ismiyle, tamamen organik kullanıcılarla büyümek ve giderek etki alanını arttırmaktır.

Şu an aktif olduğu tüm sosyal ağlarda 250.000+ kişiye ulaşan projemiz, Trabzon nüfusunun yaklaşık olarak %30’una hitap etmekte ve bu sayı giderek artmaktadır.

#Trabzon hakkında haberler, fotoğraflar, bilgiler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Saygılarımızla.
Trabzon Tatil ve Gezi Rehberi ekibi.