Ana sayfa Konaklama Misafirhane Trabzon Polisevi

Trabzon Polisevi

146
0

Trabzon Polisevi

Otel bölümü 16 adet 3 kişilik, 8 adet aile odası, 4 adet süit olmak üzere 28 oda 68 yatak olarak hizmet vermektedir. Trabzon Polisevi otel bölümünde tüm odalarda televizyon, klima, mini buzdolabı, saç kurutma makinası, kablosuz internet, dahili telefon, eşya dolabı, merkezi ısıtma ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Trabzon Polisevi restoran bölümü 150 kişilik kapasitesi ile sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir. Polisevi Restoran bölümünde ve bahçesinde açık alanda düğün, nişan vb. organizasyonlar yapılmaya elverişlidir.

Trabzon Polisevi ayrıca şehirde düzenlenecek kurs ve seminerlere ev sahipliği yapabilmek adına 40 kişilik eğitim salonuna sahiptir.

Tesiste Polisler, Polis yakınları ve onaylı izin almış olan ziyaretçiler kalabilmektedir.

Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Web sitemizde Trabzon Polisevi hakkında bilgi içeren özel bir sayfa olarak hazırlanmıştır.

TRABZON POLİSEVİ 2020 FİYAT LİSTESİ

Kişi Başı Konaklama Fiyatları Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Kişi Başı (Standart Oda) 34 TL 68 TL
Aile Odası Kişi Başı (3 Kişilik) 28 TL 56 TL
Suit Oda Kişi Başı 33 TL 66 TL
Oda Konaklama Fiyatları Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 68 TL 136 TL
Aile Odası (3 Kişilik) 85 TL 170 TL
Suit Oda 100 TL 200 TL

TRABZON POLİSEVİ ULAŞIM BİLGİLERİ

Trabzon Polisevi gerek şehir merkezinden gerek il dışından gelenler için rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumda bulunmaktadır. Şehir merkezinde Meydan Parkı alt kısmında bulunan Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi önünden kalkan Pelitli Dolmuşları ile gece saat:00.00’a kadar ulaşılması mümkün. Şehir dışından gelenler için Trabzon Havalimanı ile yaklaşık 1 kilometre mesafede olup yürüyerek rahatlıkla gidilebilir. Trabzon Otogar ise yaklaşık 4 kilometre mesafede olup düzenli olarak dolmuş seferleri (Pelitli Dolmuşları) bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda yer alan haritadan yol tarifi alarak kendi aracınızla ulaşmak için Polisevi için rota oluşturabilirsiniz.

TRABZON POLiSEVi İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Yeşilköy Mh., 61010 Pelitli Ortahisar/Trabzon
E-Posta : trabzonpolisevi@egm.gov.tr
Telefon : 0 462 334 46 2930
Fax : 0 462 334 46 31

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here