Ana sayfa Ulaşım Trabzon Belediyesi Otobüs Saatleri Trabzon – Akçaköy Belediye Otobüs Saatleri

Trabzon – Akçaköy Belediye Otobüs Saatleri

15230
0

Trabzon Büyükşehir Belediye Otobüsü

TRABZON – AKÇAKÖY

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE OTOBÜS SAATLERİ

HAFTA İÇİ – CUMARTESİ PAZAR
AKÇAKÖY TRABZON AKÇAKÖY TRABZON
05:45 KIRAN-1 07:00 YILDIZLI – ULU CAMİİ 07:00 09:00
06:30 PINAR BAŞI-2 08:00 DUMANKAYA-2 11:00 14:00
06:45 FINDIKKAYA-3 10:00 KIRAN-3 16:00 18:00
07:00 ESENTEPE-1 12:00 ULU CAMİİ
08:00 YILDIZLI – KIRAN 13:30 DUMANKAYA-PINARBAŞI
09:30 DUMANKAYA-2 15:00 FINDIKKAYA-1
11:00 OVACIK ULU CAMİİ-3 16:15 PINARBAŞI-3
13:00 DUMANKAYA-1 16:30 ESENTEPE-2
15:20 OVACIK ULU CAMİİ-3 17:30 DUMANKAYA OVACIK
16:05 ULU CAMİİ-1
17:15 DUMANKAYA-3 19:00 OVACIK ULU CAMİİ-3
* Bayramlarda ve resmi tatillerde Pazar günü tarifesi geçerlidir.
** Akçaköy’e araçlar Trabzon’da Moloz’da bulunan otobüs duraklarından hareket etmektedir.

Kaydet

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here