Ana sayfa Ulaşım Trabzon Belediyesi Otobüs Saatleri Trabzon – Rize Belediye Otobüs Saatleri

Trabzon – Rize Belediye Otobüs Saatleri

38470
61

Rize Kurtuluş İlkokulu

Yaklaşık 30 yıldır Rize – Trabzon arasında yolcu taşımacılığında bulunan başta öğrenciler, memurlar ve dar gelirli vatandaşların tercih nedeni olan Rize – Trabzon Otobüs Seferleri şimdilik karşılıklı 3 sefer olarak Rize Belediyesi‘ne ait otobüslerle düzenlenmektedir. Trabzon – Rize arası karşılıklı seferlerde öğrenciler 5 TL’ye yolculuk yaparken, siviller ise 10 TL karşılığında yolculuk yapmaktadır.

Rize‘den hareket eden otobüsler, yukarıda fotoğrafını gördüğünüz Rize Kurtuluş İlköğretim Okulu önünde bulunan otobüs durağından hareket etmektedir.

Trabzon‘dan hareket eden otobüsler, Moloz’da bulunan Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs duraklarından hareket etmektedir.

Pazarkapı Otobüs Hareket Merkezi - Trabzon

Güncellenme Tarihi: 05.01.2020

TRABZON – RİZE BELEDİYE OTOBÜS SAATLERİ
HAFTA İÇİ CUMARTESİ
RİZE TRABZON RİZE TRABZON
06:30 08:00 10:30 12:00
11:30 13:30 14:30 16:00
15:30 17:30
Pazar günleri karşılıklı olarak seferler düzenlenmemektedir.

61 YORUMLAR

  • Rize ile Trabzon Havalimanı arası 72km. Otobüs hiç bir yere uğramaz ve duraklarda oyalanmazsa 1 saat sürer. Fakat siz yine 1:30 dakika olarak hesaplayın. Havalimanında mağdur olmayın. İyi Yolculuklar.

 1. Merhaba

  Otobüs saatleri çok değişiyor mu? Okullar başladığında bir güncelleme oluyor mu yani?
  Konu ile biraz alâkasız ama cevaplayabilirseniz memnun olurum; Trabzon’dan Rize’ye minibüsler en erken ne zaman hareket eder ve öğrenci ücreti ne kadar? Paylaştığınız bilgiler için teşekkürler.

  • Merhaba,

   Rize Belediye otobüs saatlerinde yaz-kış herhangi bir tarife değişikliğine gidilmiyor. Minibüs hareket saatleri ve ulaşım ücretleri hakkında sağlıklı bilgiye sahip değilim o yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Konu hakkında bilgi edindiğimde ona da sayfamızda yer veririm.

 2. Merhabalar, hafta içi Trabzon’dan Rize’ye otobüs saatleri kaç? Otogar ve forum durağından geçiyor mu? Lütfen çok acil!!

  • Merhaba, Rize Otobüsleri KTÜ C kapısı önündeki duraktan yolcu alıyor. Fakat pazar günleri Rize Belediyesi Otobüs seferleri karşılıklı olarak yok. Hafta içi ve Cumartesi günleri belediye otobüsü ile Rize’ye gidebilirsiniz.

 3. Belediye ücreti naktimi yoksa otobüs kartımı geçerli Trabzon’dan Rize’ye giderken.
  Birde akşam 17.30 arabası yomradan tahmini saat kaçta geçer.

  • Merhaba Nurten hanım,
   Trabzon Havalimanı karşısında KTÜ C kapısı var. Orada bulunan otobüs duraklarından geçiyor. Bu sayfadaki hareket saatlerine bakarak programınızı yaparsanız iyi olur.

 4. Merhaba. Virüs dolayısıyla Belediye otobüsü seferleri devam etmekte mi ? Ediyorsa ücrette de bi artış söz konusu mu ? Saatler aynı mı ?

  • Merhaba, otobüs seferleri devam ediyor. Pandemi süreciyle ilgili olarak maske konusunda dikkat ederseniz iyi olur. Ücretlerde şimdilik herhangi bir güncelleme söz konusu değil. Saatler günceldir.

  • Konu ile ilgili herhangi bir karar alınmamış henüz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü resmi tatil statüsünde olduğu için muhtemelen pazar tarifesi uygulanacak ve sefer olmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here