Ana sayfa Trabzon Eğitim Trabzon AÖF Bürosu

Trabzon AÖF Bürosu

315
0

Trabzon AÖF Bürosu

Trabzon AÖF Bürosu ve tüm illerdeki Açıköğretim Fakültesi bürolarının mesai saatleri hafta içi 8.30 ile 17.30 saatleri arasında sürekli açık tutulmakta ve öğrencilere hizmet vermektedir. Kış saati uygulamasından dolayı doğu illerinde bulunan AÖF büroları hafta içi 8.00 ile 17.00 saatleri arasında sürekli hizmet vermektedir. Cumartesi-Pazar günleri ile Milli ve Dini Bayram günleri AÖF Büroları açık olmamaktadır. Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Pazar günlerinde ise AÖF Büroları 8.00 – 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Trabzon AÖF Bürosu‘nun çalışma saatleri sınav ve kayıt tarihlerindeki yoğunluklara göre değişmektedir. Ayrıca tüm şehirlerdeki AÖF bürolarının mesai saatleri ihtiyaca ve bölgenin özelliğine göre Dekanlık tarafından değiştirilebilir veya farklı olarak düzenlenebilir. Bu düzenlemeler AÖF Büroları’nda ilan edilir.

TRABZON AÖF BÜROSU İLETİŞİM BİLGİLERİ

Trabzon AÖF Bürosu, Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin merak ettikleri tüm soru ve yaşayacakları sorunları hakkında bilgi alabilecekleri Anadolu Üniversitesine bağlı bürolardan sadece biridir.

Şehir merkezinden ulaşmak için Tanjant yolunda (Yavuz Selim Bulvarı) karşılıklı sefer düzenleyen Kaşüstü Belediye Otobüsü, KTÜ-Beşirli Otobüsü ve Beşirli-TIP otobüslerini kullanarak AÖF Bürosu tam karşısında bulunan otobüs durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Adres Bilgisi: İnönü Mahallesi Yavuz Selim Caddesi Cumhuriyet Apartmanı No:283-A 61040 Ortahisar / TRABZON
İletişim Telefonu : 0 850 200 46 10

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here